Опис
Опис: Технічний фен MAKITA HG6031VK
Технічний фен Makita HG6031VK - це легкий і компактний нагнітач повітря в гарячому вигляді з двома швидкостями який застосовується для видалення лакофарбових поверхонь, відтавання заморожених труб, видалення шпаклівки, повторне плавлення клею, видалення наклейок, згинання пластикових труб і листів, і багато іншого.
Комплект поставки:
- пластиковий кейс
Переваги для користувача:
- можна висушувати, відтаювати або видаляти старий лак
- термостатичний захист від перегріву
- ергономічна ручка
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання температури | Ступінчаста |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.67 кг |
| Перегляд інструмента | термофени |
| Габарити | 257х85х206 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діапазон температур | 50-600 °С |
| Клас | Професійний |
| Комплектація | - Технічний фен; - пластиковий кейс; - інструкція щодо експлуатації; - гарантійний талон |
| Максимальний повітряний потік | 500 л/мін |
| Потужність, Вт | 1800 Вт |
| Об’єм повітряного потоку | 500 л/мін |
| Живлення | от сети |
| Протинена ручка | Ручка, що не вислизає |
| Країна походження | Японія |
| Упаковка | пластмасовий кейс |
| Стійкий задум | пістолет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 000 ₴






