Опис: Ланцюгова електропила MAKITA UC3541A
Ланцюгова електропила Makita UC3541A призначена для роботи в саду, наприклад для заготівлі дров та розпилювання колод. Високий крутний момент забезпечується потужним двигуном 1800 Вт. Заміна і натяг ланцюга проводиться без використання допоміжного інструменту. Зручний, добре збалансований корпус дозволяє збільшити час безперервної роботи. Прогумована бічна і задня рукоятки допомагають досягти максимального контролю над інструментом.
Комплект поставки:
- шина 35 см
- пильний ланцюг
- захисний чохол
Переваги для користувача:
- новий дизайн
- проста перевірка рівня масла
- заміна та натягування пильного ланцюга без допомоги інструментів
- оптимально розміщена зручна ручка
- автоматичне змащення ланцюга
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне змащування ланцюга | Да |
| Антивібраційна система | Ні. |
| Довжина шини | 35 см |
| Захист від перевантаження | Ні. |
| Захист від випадкового включення | Да |
| Індикатор рівня масла | Да |
| Клас | Професійний |
| Конструкція | Середній |
| Металічний зубчастий упор | Да |
| Модель ланцюга | 90PX 91PX |
| Потужність, Вт | 1800 Вт |
| Призначення | для саду і городу |
| Об'єм бака для змазки ланцюга (картера) | 0,2 л |
| Особливості | інерційний гальма ланцюга |
| Охолодження | Охолодження повітря |
| Живлення | от сети (220 В) |
| Плавне пуск | Ні. |
| Коригування натягу ланцюга | Бездіяльний (SDS) |
| Речовина | інша |
| Система змащування ланцюга | масляна |
| Тип двигуна | щітковий |
| Тип деревини | Для твердих порід для м’яких порід |
| Тип товару | електропіла |
| Товщина ланцюжка | 1.1 мм |
| Шестеронерчастий механізм двигуна | залізні шестерні |
- Ціна: 10 590 ₴





