Опис: Ланцюгова електропила MAKITA UC4551A
Ланцюгова електропила Makita UC4551A призначена для роботи в саду, наприклад для заготівлі дров та розпилювання колод. Металева передня частина з шипами забезпечує легке управління і зручну роботу з пилою. Великий отвір масляного бака дозволяє користувачеві легко перевіряти рівень масла. Ергономічна передня рукоятка гарантує високу маневреність і зручне горизонтальне різання. Автоматичний масляний насос забезпечує ефективне змазування ланцюга.
Комплект поставки:
- шина 45 см
- пильний ланцюг
- захисний чохол
Переваги для користувача:
- натяг ланцюга без додаткових інструментів
- автоматичний масляний насос
- регульований масляний насос відключається при роботі двигуна на холостому ходу
- пристрій для натягування ланцюга забезпечує високу ефективність роботи інструменту
- металеві зуби
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне змащування ланцюга | Да |
| Антивібраційна система | Ні. |
| Довжина шини | 45 см |
| Захист від перевантаження | Ні. |
| Захист від випадкового включення | Да |
| Індикатор рівня масла | Да |
| Клас | Професійний |
| Конструкція | великі |
| Металічний зубчастий упор | Да |
| Модель ланцюга | 91PX |
| Потужність, Вт | 2000 Вт |
| Призначення | для заготовки дров для саду і городу |
| Об'єм бака для змазки ланцюга (картера) | 0,2 л |
| Особливості | інерційний гальма ланцюга |
| Охолодження | Охолодження повітря |
| Живлення | от сети (220 В) |
| Плавне пуск | Ні. |
| Коригування натягу ланцюга | Бездіяльний (SDS) |
| Речовина | інша |
| Система змащування ланцюга | масляна |
| Тип двигуна | щітковий |
| Тип деревини | Для твердих порід для м’яких порід |
| Тип товару | електропіла |
| Товщина ланцюжка | 1.3 мм |
| Шестеронерчастий механізм двигуна | поліпропилен\метал |
- Ціна: 14 480 ₴











