Точильний верстат Makita GB602W - це надійний професійний інструмент для заточування і шліфування виробів з матеріалів різної щільності. Для зручності користувача модель оснащена прозорими відбивачами, що захищають очі від іскор і стружки. Точильний верстат простий в обслуговуванні, має низьку вагу і невеликі габарити, вмикається за допомогою однієї великої клавіші на передній стінці корпусу. Модель оснащена додатковим фіксатором для заточування дискових пилок.
Комплект поставки:
- шліфувальний круг A60
- шліфувальний круг WA60
- захисні окуляри
- фіксатор для заточування дискових пилок
Переваги для користувача:
- додатковий фіксатор для заточування дискових пилок у комплекті
- нова модель однофазного асинхронного електродвигуна змінного струму, що не потребує обслуговування
- шліфувальний круг A60 для грубого заточування
- шліфувальний круг WA60 для нормального заточування
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без повідомлення продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9.4 кг |
| Перегляд Станка | точильні |
| Зовнішній діаметр кола | 150 мм |
| Габарити | 375 x 205286 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Клас | Професійний |
| Максимальні оберти | 2850 про/мин |
| Потужність, Вт | 250 Вт |
| Призначення | Для ножів |
| Сприйнятливий матеріал | по металу |
| Особливості | Двосторонній |
| Живлення | от сети |
| Посадовий діаметр кола | 12,7 мм |
| Країна походження | Японія |
| Тип станків | для ножів |
| Тип товару | Рядки для закутків |
| Тип встановлення | Настільний |
| Товщина шліфолу | 16 мм |
- Ціна: 9 050 ₴




