Мотопомпа для напівбрудної води Koshin STV-80X-BAE

Опис моделі Koshin STV-80X-BAE
Мотопомпа бензинова Koshin STV-80X це надійна техніка, здатна гідно служити на професійній та побутовій ниві. Чому значною мірою сприяє величезний робочий ресурс і великий запас потужності. Сфера застосування включає будівництво житлових будівель і промислових об'єктів, благоустрій доріг і прокладання траншей.
Агрегат знайде собі застосування у комунальному господарстві для ліквідації аварій та на заміській ділянці для догляду за садом та городом, а також для забезпечення водопостачанням приватного будинку. Невеликий агрегат можна вільно переміщати без використання спеціальної техніки, для цього на міцному каркасі є спеціальні виступи. Малі габарити допомагають встановлювати помпу на обмежених майданчиках, де об'ємна техніка не зможе розміститися.
Особливості Koshin STV-80X-BAE

Японський мотор Koshin K180
Висока продуктивність бензинового мотора до 900 л/хв поєднується з тривалим терміном експлуатації та збільшеним гарантійним періодом обслуговування. Примусове повітряне охолодження підтримує правильний температурний баланс, що позначається на підтримці потужності. Чавунна гільза надає максимальне наповнення циліндра із гранично низькими втратами ККД. Верхньоклапанна система горизонтально розташованого колінвалу сприяє виключно низькому споживанню палива. При об'ємі бака 3,6 л витрата бензину становить 0,6 л/год, отже, однієї заправки бака вистачає кілька годин продуктивної роботи. Ручний стартер із системою зниження тиску в циліндрі сприяє легкому пуску двигуна завдяки швидкому запаленню паливної суміші.

Для забрудненої води
За допомогою мотопомпи можна перекачувати брудну воду, включаючи велику кількість піску та фракцій, з розміром частинок до 8 мм. Для початку роботи не потрібно попереднього підкачування води. Модель можна використовувати для перекачування слабозабрудненої води, що розширює сферу її застосування. Максимальний діаметр патрубків 80 мм може забезпечити високу пропускну здатність при доставці брудної води.

Карбід – кремнієвий сальник
Сальник для торцевого ущільнення має покращені технічні характеристики, які перевищують відомі аналоги в 5 разів за тривалістю роботи. Стійка сполука не деформується під великим тиском і легко витримує значні перепади температур. Інноваційне рішення дозволило створити сальник, який, крім термостійкості, не взаємодіє з агресивними сполуками.

Чавунна насосна частина з кулястим графітом
Основні робочі деталі насоса – крильчатка та равлик, виготовлені з надміцного матеріалу. На відміну від простого чавуну, цей склад має підвищену зносостійкість, не схильний до дії вологи і підвищення температури, про що говорять численні випробування. Сплав має особливі фізичні характеристики, які включають пластичність у поєднанні з максимальною міцністю.

Датчик рівня олії
Спеціальна система контролю, що складається із датчика поплавкового типу, не дасть двигуну вийти передчасно з ладу. Автоматична опція попередить власника про недостатній рівень олії в системі. При досягненні мінімально можливого рівня мастила автоматика зупинить роботу двигуна. Плюс розумна система не допустить запуск мотопомпи без масла в карбюраторі. Управляти мотопомпою може навіть новачок, оскільки вбудований захист не допустить аварійної ситуації.

Комплект для кріплення шлангів
Повна комплектація дозволяє використовувати мотопомпу відразу, без придбання додаткових пристроїв. Сітчастий фільтр служить для повного очищення повітря від потрапляння всередину елементів дрібного пилу та сміття, що продовжує термін служби мотопомпи загалом. 2 патрубки і кілька хомутів забезпечують надійне кріплення шлангів, не дають просочуватися воді, яка йде під тиском.
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koshin |
| Країна виробник | Японія |
| Характеристики приводу | |
| Тип палива | Бензин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота всмоктування | 8 м |
| Висота напору | 26 м |
| Габарити | 530х400х480 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр патрубки | 80 мм |
| Припустиме діаметр частинок | 15 мм |
| Забірний клапан | Да |
| Клас | Професійний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Комплектація | - Фільтр; - гайковий ключ; - гайки (2 шт.); - хомути (3 шт.); - фланці (2 шт.); - інструкція з експлуатації; - гарантійний талон |
| Матеріал крильчатки | чавунна виличка з кулястим графітом |
| Матеріал сальника | Карбід кремнію (SiC) |
| Об’ єм равлика | чавунна виличка з кулястим графітом |
| Модель двигуна | Koshin K180 |
| Сила, л.с. | 4.8 л.с. |
| Призначення | для відкачки води для буріння свердловин |
| Обладнання двигуна для двигуна нижчі за оберти двигуна, тим вищими від КПД, а також зменшується його ресурс і рівень шуму. | 3600 об/мін |
| Об’єм двигуна | 179 см. |
| Об’єм олійної картарі | 0.6 л |
| Обладнання паливного бака | 3.6 л |
| Виробник двигуна | Koshin |
| Рекомендований тип олії | SAE 10W-30 |
| Стан | Нове |
| Країна походження | Японія |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | ручний стартер |
| Тип насосу | Центробіжник, що самовсаджує |
| Тип перекачованої рідини | Забруднена вода |
- Ціна: 19 469 ₴


