Бензопила AL-KO BKS4040
Легка й ергономічна пила, проста в налаштуванні завдяки інструментам, що входять до комплекту, - ріжучий набір з оригінальною направляючою шиною Oregon і ланцюгом, що швидко приєднується, система легкого запуску для легкого запуску, автоматичне змащування ланцюга, подвійне гальмо, антивібраційна система, амортизована ручка, бічна система натягу ланцюга (за допомогою інструментів).

Комплектація AL-KO BKS4040:
- Пила бензинова
- Шина
- Ланцюг.
Зазначені ціни і наявність відображають поточну ціну і доступність в магазині Інструмент Центр. Опис і характеристики вказані для ознайомлення, і виробник може їх змінювати без повідомлення магазину або покупця. Більш детальну інформацію Ви можете дізнатися у консультантів інтернет-магазину Інструмент Центр.
Переваги AL-KO BKS 4040:
- просте налаштування з увімкненими інструментами
- ріжучий набір з оригінальною направляючою шиною Oregon і ланцюгом, який швидко кріпиться
- система легкого запуску спрощує введення в експлуатацію
- автоматичне змащування ланцюга
- подвійне гальмо
- антивібраційна система
- м'яка ручка.
Бензопила AL-KO BKS 4040
Поперечне розташування двигуна сприяє безперешкодній роботі в густих заростях і гілках. Обслуговування ланцюгової пилки забезпечується автоматичним змащуванням ланцюга, а швидкий натяг ланцюга прискорює його заміну і регулювання без застосування інструментів. Ланцюгова пила вирізняється високою продуктивністю та високою продуктивністю пиляння завдяки оригінальній шині та ланцюгу Oregon. Безпеку під час роботи з бензопилою забезпечує амортизоване руків'я, що захищає руки, зі швидкою зупинкою ланцюга та системним гальмом.
Характеристики
Артикул..........113186
Бренд..........AL-KO
Потужність двигуна, к.с...........2.00
Швидкість ланцюга, м/с..........21.0
Максимальне число обертів, об/хв..........11000
Довжина комплектної шини, см..........40.0
Об'єм двигуна, куб.см..........40.10
Крок ланцюга, дюйм..........3.8
Вага, кг..........5.3
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 5.3 кг |
| Довжина шини | 400 мм |
| Кількість обертів | 11000 об/хв |
| Швидкість обертання ланцюга | 21 м/сек |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 2 к. с. |
| Об'єм двигуна | 40.1 куб. см |
- Ціна: 7 500 ₴




