Опис
Зварювальний напівавтомат інверторний DWT MIG-200S це надійний і якісний помічник. Завдяки потужним компонентам MOSFET та PWM технологіям, це обладнання дуже ефективне. Високочастотні коливання струму дають на виході постійний високочастотний струм, який забезпечує швидке збудження дуги. Устаткування для зварювання серії MIG характеризується високою якістю та ефективністю, стабільним струмом, низьким рівнем шуму. Устаткування серії MIG успішно застосовується для різання вуглецевої, нержавіючої, легованої сталі, міді та інших кольорових металів.
Особливості:
Особливості:
- Простий та зручний цифровий дисплей з високою точністю регулювання.
- Створення дуги за допомогою повільного подавання дроту, завершення дуги з функцією очищення, високий коефіцієнт вироблення дуги.
- Технологія контролю форми коливань Мала кількість бризок
- Мала кількість бризок
- Виска якість зварного шва
- Може використовуватися для газового зварювання та зварювання порошковим дротом.
- Застосовується для зварювання низьковуглецевої та високоміцної, а також звичайної сталі.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Габаритні розміри
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний зварювальний струм | 180 А |
| Мінімальний діаметр дроту | 1.6 мм |
| Мінімальний зварювальний струм | 50 А |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 420 мм |
| Довжина | 285 мм |
| Ширина | 212 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8.9 |
| Максимальний діаметр дроту | 3.2 |
| Номінальна споживана потужність | 7.1 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 460 ₴


