Стартовий комплект 18V 2x 3,0Ah Twincharger Kit Einhell Power-X-Change - це універсальний набір лінійки Power X-Change system, що складається з подвійного зарядного пристрою та 2-х шт. акумуляторних батарей Power X-Change Li-ion 18V 3,0Аh. У літій-іонних елементів немає ефекту саморозряду батареї, параметри батареї постійно контролюються електронікою, а адаптовані цикли заряджання продовжують термін служби батареї. Прогумований міцний корпус акумуляторної батареї захищає її від ударів і робить придатними для роботи у важких умовах. Ви можете використовувати Power X-Change акумулятор для живлення більше 50 різних інструментів лінійки Power X-Change system, де для роботи інструменту необхідні два акумулятори (36 В = 2 х 18 В).
Придбати 18V 2x 3,0Ah Twincharger Kit Einhell Power-X-Change Ви можете у нашому інтернет магазині за чудовою ціною.
Особливості 18V 2x 3,0Ah Twincharger Kit Einhell Power-X-Change:
18V 3,0Аh батарея:
- лінійка інструментів Система Power X-Change
- вдвічі більше енергії для ваших інструментів
- 7-в 1 ABS: Активна система управління батареєю від Einhell
- постійне керування та контроль температури, напруги і т.д.
- Режим відновлення для глибоко розрядженого акумулятора
- Високоякісні акумуляторні батареї Li-ion майже не мають саморозрядки
- Зарядка в будь-який час
- 3-х рівнева індикація рівня зарядки
- Корпус з гумовим покриттям забезпечує високий ударний захист.
- Підходить для використання TWIN-PACK в інструментах з напругою 36 В
Універсальний зарядний пристрій:
- Паралельна зарядка: 2*18 В акумуляторних батареях
- 6-ступінчастий індикатор статусу заряду акумулятора
- Система керування зарядом для збільшення терміну служби акумулятора
- Перевірте стан акумулятора під час заряджання.
- Глибоко розряджений акумулятор буде заряджено в режимі відновлення
- можливість кріплення на стіну
Характеристики
|
Бренд |
Einhell |
|
Код виробника: |
2x 4,0Ah & комплект Twincharger |
|
Артикул |
4512112 |
|
Акумулятор: |
2 шт. Li-ion 18В, 3,0 Ач |
|
Час зарядки: |
75 хв |
|
Вага нетто: |
2.09 кг |
|
Вага брутто: |
2.29 кг |
|
Розміри в упаковці: |
265×85×301 мм |
|
Гарантія: |
24 місяці |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість акумулятора | 3 Ач |
| Вага | 2.09 кг |
| Перегляд інструмента | набори акумуляторів і зарядних пристроїв |
| Габарити | 265×85×301 мм |
| Клас | побутовий |
| Кількість АКБ у комплекті | 2 |
| Комплектація | - Акумулятор;- зарядний пристрій;- упаковка |
| Призначення | для електроіструменту для садової техніки |
| Живлення | от сети (220 В) |
| Країна походження | Германия |
| Тип товару | акумуляторна батарея комплект |
| Упаковка | Картопляна коробка |
- Ціна: 3 931 ₴






