Лобзик Einhell TC-JS 85 серії Home призначений для криволінійного та прямолінійного розпилу, короткого пропилу та розпилювання таких матеріалів як дерево, залізо, кольоровий метал та пластмаса за умови використання відповідного ножівкового полотна. Лобзик Einhell TC-JS 85 дозволяє вирішити найрізноманітніші завдання як удома, так і на дачі.
Наявність регульованої підошви зі знімною пластиковою насадкою, електронного контролю швидкості з переднабором частоти обертання та ергономічний дизайн роблять роботу з лобзиком Einhell TC-JS 85 легкою та зручною. Заміна пиляльних полотен здійснюється без застосування будь-яких інструментів.
Придбати лобзик Einhell TC-JS 85 Ви можете у нашому інтернет магазині за чудовою ціною.
Особливості лобзика Einhell TC-JS 85 :
- Електронне регулювання частоти ходу з переднабором частоти (1)
- Кабельний затискач (2)
- Вбудований адаптер для підключення пилососу (3)
- Підошва, що повертається вліво та вправо на кут до 45° (4)
- 4-ступінчастий маятниковий хід 0/1/2/3 (5)
- Заміна пиляльного полотна без застосування інструментів (6)
- Прозорий захист (7)
- Знімна пластикова насадка на підошву для захисту заготівлі від пошкоджень (9)
- М'яке покриття ручки
Стандартні комплектуючі лобзика Einhell TC-JS 85 :
- Паралельний упор (8)
- 1 лобзикове полотно по дереву
- Пластиковий кейс для зберігання та транспортування
Характеристики
|
Бренд |
Einhell |
|
Код виробника: |
TC-JS 85 |
|
Артикул |
4321140 |
|
Макс. потужність: |
620 Вт |
|
Обороти х. х. |
800 - 3000 об/хв |
|
Хід штока: |
20 мм |
|
Глибина різання макс. (дерево/залізо/пластик): |
85 мм/8 мм/12 мм |
|
Похилий різ: |
+/- 45° |
|
Вага нетто: |
2 кг |
|
Вага брутто: |
3.2 кг |
|
Розміри в упаковці: |
340 × 286 × 98 мм |
|
Гарантія: |
36 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина ходу пилки | 20 мм |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Споживана потужність | 620 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 98 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 286 мм |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 85 мм |
| Максимальна глибина пропілу (пластику) | 12 мм |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вимкнення підошви | Да |
| Вага | 2 |
| Перегляд інструмента | лобзики |
| Можливість з' єднання пилососом | Да |
| Висота, мм | 213 мм |
| Габарити | 213x87x283 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина кабеля живлення | 3 м |
| Захисний екран | Да |
| Клас | побутовий |
| Кількість ступнів маятника | 3 |
| Потужність, Вт | 550 Вт |
| Сприйнятливий матеріал | по дереву по металу по пластику |
| Особливості | Коригування обертів плавний пуск маятниковий хід з'єднання пилосососа пропив під кутом |
| Живлення | от сети |
| Плавне пуск | Да |
| Як утримувати постійні перевантаження | Да |
| Країна походження | Германия |
| Тип двигуна | щітковий |
| Тип підошви | штампована |
| Товщина пропила (невпинно) | 80 мм |
| Товщина пропила (метал) | 10 мм |
| Вісь пропила | 45° |
| Упаковка | Картопляна коробка |
| Форма рукояті | скотоподібна |
| Частота хода | 0-3 000 хід/мін |
| Ширина, мм | 87 мм |
- Ціна: 2 628 ₴




