Опис
Промисловий осушувач повітря. Призначений для усунення надмірної вологості повітря в приміщеннях. Захищає будинок від появи цвілі та грибка, які з'являються при надмірній вологості повітря. Може використовуватися у файлових, кімнатах сервера, підземних приміщеннях, складах товарів, де потрібне сухе середовище і запобігання появи вологи та цвілі. Осушене повітря знову змішується з навколишнім повітрям і через безперервну циркуляцію повітря через установку відносна вологість повітря поступово зменшується до заданого значення. Залежно від температури і відносної вологості повітря, сконденсована волога може відводитися безперервно або тільки в певні фази розморожування. Відведення конденсату можливе як у знімний бак, розташований усередині осушувача, так і безпосередньо в каналізацію.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grunfeld |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 1.25 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 890 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 50 |
| Довжина | 405 мм |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 35 |
| Максимальний рівень вологості | 90 % |
| Мінімальна температура довкілля | 5 град. |
| Мінімальний рівень вологості | 20 % |
| Продуктивність | 500 литр/мин |
| Продуктивність за вологовидаленням | 90 л./добу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 909 ₴


