Опис
Сумка Ryobi RTB01 – міцна сумка для транспортування або зберігання інструментів.
Виготовлена із зносостійкого подвійного нейлону, що ідеально підходить для захисту вашого електроінструменту від повсякденних пошкоджень при транспортуванні.
Багато відсіків для зберігання інструментів.
Має міцні м'які ручки та плечовий ремінь.
Виготовлена із зносостійкого подвійного нейлону, що ідеально підходить для захисту вашого електроінструменту від повсякденних пошкоджень при транспортуванні.
Багато відсіків для зберігання інструментів.
Має міцні м'які ручки та плечовий ремінь.
Сумка для инструмента Ryobi RTB01
- Сумка призначена для перенесення інструменту.
- Виготовлена із двошарової нейлонової тканини.
- Сумка відрізняється міцністю та зносостійкістю.
- Має посилені ручки.
- Внутрішній об'єм – 25 літрів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нейлон |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 204 мм |
| Довжина | 560 мм |
| Ширина | 274 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 459 ₴





