Перфоратор SDS MAX Odwerk BPH 4002 MAX – інструмент професійного класу для використання у важких будівельних роботах.
Інструмент оснащений надійним та міцним двигуном, потужність якого становить 1.5 кВт і дозволяє здійснювати роботи з різною щільністю матеріалами, такими як природний камінь, бетон або цегла.
Перфоратор SDS MAX Odwerk BPH 4002 MAX має два режими – режим ударного свердління (режим перфоратора) та режим довбання без обертання долота (режим відбійного молотка).
Максимальний діаметр отворів, що висвердлюються звичайними бурами в бетоні за допомогою перфоратора досягає 40 мм. У режимі свердління також можливі роботи з деревини та металів. Допускається робота із буровими коронками з діаметром чашки до 120 мм.
Константна електроніка підвищує продуктивність, підтримуючи постійні оберти під навантаженням.
Запобіжна муфта ефективно захищає виріб та оператора від перевантажень під час заклинення змінного інструменту.
Завдяки наявності вбудованої в ручку антивібраційної системи знижується навантаження на руки оператора при тривалій роботі. Для надійного хвату та утримання інструменту в руці, основна рукоятка має протиковзне покриття.
Характеристика перфоратора SDS MAX Odwerk BPH 4002 MAX:
- Потужність 1500 Вт
- Число оборотів холостого ходу 235-480 об/хв.
- Система кріплення інструменту SDS-MAX
- Частота ударів трохи більше 1350-2750 уд/мин.
- Сила удара 10 Дж
- Найбільший діаметр буріння/свердління:
- -у бетоні 40 мм.
- -в стали 16 мм.
- -у деревині 50 мм.
- Напруга живлення 220 В
- Частота струму 50 Гц
Комплектність:
- Перфоратор BPH 4002 MAX 1шт.
- Паспорт 1шт.
- Рукоятка збоку 1шт.
- Обмежувач глибини свердління 1шт.
- Валіза транспортувальна 1шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Odwerk |
| Країна виробник | Німеччина |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Максимальна сила удару | 10 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 480 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 2750 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Режими роботи | Свердління, Довбання (удар) |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-max |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 40 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 50 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 16 мм |
| Додаткові функції | |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5 |
- Ціна: 4 729 ₴





