Обладнання бренду Sakuma популярне у багатьох європейських країнах. Електроустаткування виробника відрізняється невеликими габаритами та тривалим терміном експлуатації. Всесвітньо відома компанія пропонує широкий модельний ряд побутових та професійних апаратів, що працюють від стандартної мережі з напругою 220 В.
Дриль-міксер SAKUMA SM012 – сучасний агрегат, націлений на виконання ремонтно-будівельних робіт. Ключова особливість інструменту полягає в можливості його використання не тільки у форматі міксера, але і як стандартний дриль.
Параметри виробу:
- Потужність 1600 Вт.
- Одна швидкість;
- Кількість обертів за хвилину від 0 до 930;
- Вага 4,3 кг;
- 1 рік гарантійного обслуговування.
Дриль оснащений патроном під ключ для затискання насадок. Передбачено одну основну рукоятку, яка міцно закріплюється на агрегаті. У прилад вбудована ефективна система охолодження, що дозволяє йому перегріватися навіть за тривалих роботах. Темп обертання насадки регулюється силою натискання кнопки пуску.
Призначення дриля-міксера
Основне призначення даної моделі - приготування будівельних сумішей за рахунок активного перемішування матеріалу на різних оборотах.
За допомогою інструменту SAKUMA SM012 можна змішати:
- акрилову ґрунтовку;
- фарби з водою чи розчинниками на органічній основі;
- гідроізоляційну бітумну мастику;
- полімерну, гіпсову або цементну шпаклівку;
- будь-яку штукатурку;
- клейові суміші;
- бетони різноманітної густини.
Крім основного призначення, прилад справляється зі свердлінням отворів у бетоні та цеглі.
Переваги використання
Японська електроніка підійде для приватної експлуатації за різних ремонтних робіт у квартирах або заміських будинках. Також апарат можна використати на великих будівельних об'єктах. Модель відрізняється легкістю, компактністю та безшумністю, що робить роботу з пристроєм простою та зручною.
Крім прийнятної ціни, до головних переваг апарату можна віднести кілька факторів:
- Час перемішування розчину в середньому не перевищує 20 хвилин;
- Через легкість при роботі з апаратом виключається викручування руки;
- Агрегат працює на оптимальній кількості обертів.
Придбавши дриль-міксер SAKUMA SM012 в «СЕВАТ ІНСТРУМЕНТ», можна бути впевненим у його якості. Ми гарантуємо, що куплена техніка за адекватних умов використання буде служити вам протягом тривалого часу. Для придбання гарантовано якісного та надійного інструменту, на сайті можна ознайомитись з докладним описом усіх технічних параметрів продукції, що реалізується.
Характеристики:
| Назва | Дриль-міксер SAKUMA SM012 |
|---|---|
| Потужність | 1600 Вт |
| Призначення | для розчину / для бетону |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Кількість оборотів | 0-930 про/хв |
| Тип патрона | під ключ |
| Вага | 4,3 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scheppach |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 930 об/хв |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 |
- Ціна: 1 473 ₴




