Опис
Новий електричний тельфер Einhell TC-EH 600 дозволяє з легкістю піднімати важкі вантажі без направляючого ролика навантаження до 300 кг на висоту 18 м одним натисканням кнопки, а при використанні з направляючим роликом навантаження збільшується до 600 кг, а висота підйому становить 9 метрів. Лебідка оснащена сталевим тросом, що не скручується, довжиною 18 м (O 6 мм), який перешкоджає заплутування вантажу під час підйому.
Опис Einhell Тельфер TC-EH 600 електричний
Тельфер Einhell TC-EH 600 оснащений численними функціями безпеки, такими як: аварійний стоп, термостатичний вимикач для захисту двигуна від перегріву, автоматичний обмежувач і запобіжник на вантажному гаку для запобігання зісковзування вантажу, автоматичне гальмо, автоматична зупинка в крайніх положеннях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вантажопідйомність | 600 кг |
| Номінальна робоча напруга | 230 В |
| Стан | Новий |
| Тип обладнання | Лебідка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 16.75 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Без шківа | 18 м |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діаметр троса (чеплення) | 6 мм |
| Довжина троса (чеплення) | 18 м |
| Додатково | некручувальний сталевий трос |
| Пристрій | Електричний |
| З шківом | 9 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 614 ₴



