Водонагрівач електр. Gorenje GBF80/UA круглий GBF, 80л, 2кВт, сухий тен, мех. кер-ння, C, білий
Опис
Бойлер циліндричної форми ємністю 80 літрів. Бак оснащений двома сухими ТЕНами, потужність кожного по 1000 Вт, а загальна потужність 2000 Вт. Це дає змогу нагрівати воду до температури 75 °С всього за 120 хвилин.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Словенія |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ВxШxГ) | 82.9х45.4х46.1 см |
| Гарантія | 2 роки |
| Заявлений профіль навантаження | M |
| Клас вологозахисту | IP 24 |
| Клас енергоспоживання | C |
| Кількість водорозбірних точок | 2 і більше |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 шт |
| Максимальна температура нагрівання води | 75 °C |
| Максимальний робочий тиск | 9 бар |
| Мінімальна температура нагрівання води | 15 °C |
| Номінальний струм | 8.7 А |
| Номінальний струм запобіжника | 10 А |
| Об'єм місткості для води | 75.1 л |
| Живлення | електромережа 220 В |
| Подача води | під напором |
| Витрата електроенергії | 6.7 кВтч/24ч |
| Способ нагрева | електрика |
| Тип | накопичувальний |
| Тип нагрівального елементу | сухий ТЕН |
| Управління | комбіноване |
| Установка | Вертикальна |
| Форма корпусу | круглий |
| Функції | терморегулятор |
| Колір | Білий |
| Енергетична ефективність нагрівання води | 36% |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 799 ₴


