Водонагрівач електр. Gorenje OGB80SMV9 слім OGB, 80л, 2кВт, сухий тен, електр. кер-ння, B, білий


Опис
Водонагрівач GORENJE OGB 80 SMV9 оснащений «розумним» електронним блоком управління, який крім установки та відображення температури води в баку, пропонує безліч функцій, наприклад, програмування часу роботи, індикація кількості води в баку, програма «Відпустка», швидке нагрівання, сервісна діагностика, але найважливішою новинкою блоку управління є режим роботи Smart.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Словенія |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ВxШxГ) | 83x50x51.2 см |
| Гарантія | 2 роки |
| Дисплей | LCD, сенсорний |
| Заявлений профіль навантаження | M |
| Клас енергоспоживання | B |
| Кількість водорозбірних точок | 2 і більше |
| Максимальна температура нагрівання води | 85 °C |
| Максимальний робочий тиск | 9 бар |
| Номінальний струм | 8.7 А |
| Номінальний струм запобіжника | 10 А |
| Об'єм місткості для води | 78 л |
| Живлення | електромережа 220 В |
| Подача води | знизу |
| Витрата електроенергії | 6.68 кВтч/24ч |
| Способ нагрева | електрика |
| Тип | накопичувальний |
| Тип нагрівального елементу | сухий ТЕН |
| Управління | електронне |
| Установка | Вертикальна |
| Форма корпусу | прямокутний |
| Функції | терморегулятор |
| Колір | Білий |
| Енергетична ефективність нагрівання води | 40% |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 350 ₴


