Опис
Тип: накопичувальний; Спосіб нагрівання: електрика; Установка: вертикальна; Об'єм ємності для води: 76.1 л; Потужність: 2000 Вт; Максимальна температура нагріву води: 65 ° C; Подача води: знизу; Час нагріву: 157 хв; Функції: захист від замерзання, термометр, індикатор нагріву; Колір: білий; Вага: 27 кг;
Технічні характеристики Gorenje TGR NGV9 [TGR 80 NGV9]:
Основні параметри
| Тип | накопичувальний | |
| Спосіб нагріву | Установка | вертикальна |
| Обсяг ємності для води | 76.1 л | |
| Споживана потужність | 2000 Вт | знизу |
| Година нагрівання | 157 хв г | |
| Тип нагрівального елементу | мокрій ТЕН | |
| Функції | ||
| термометр | ||
| індикатор нагріву | ||
| Максимальна температура нагріву води | 65 °C | емаль |
| Магнієвий анод | ||
| Колір | білий | |
| Гаті | 77.5x45.4x46.1 см | |
| Вес | 27 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Словенія |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага з водою | 107 кг |
| Габарити (ВxШxГ) | 77.5x45.4x46.1 см |
| Гарантія | 2 роки |
| Заявлений профіль навантаження | M |
| Клас вологозахисту | IP 23 |
| Клас енергоспоживання | C |
| Кількість нагрівальних елементів | 1 шт |
| Максимальна температура нагрівання води | 65 °C |
| Максимальний робочий тиск | 9 бар |
| Номінальний струм | 8.7 А |
| Номінальний струм запобіжника | 10 А |
| Об'єм місткості для води | 76.1 л |
| Живлення | електромережа 220 В |
| Подача води | знизу |
| Витрата електроенергії | 6.7 кВтч/24ч |
| Способ нагрева | електрика |
| Тип | накопичувальний |
| Тип нагрівального елементу | мокрий ТЕН |
| Управління | Механічне |
| Установка | Вертикальна |
| Форма корпусу | циліндричний |
| Функції | защита от замерзания |
| Колір | Білий |
| Енергетична ефективність нагрівання води | 36% |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 464 ₴


