Опис
Електричний водонагрівач Gorenje TGR з круглим корпусом, об’ємом 50 літрів, потужністю 2 кВт, механічним управлінням, класом енергоефективності C та виконаний у білому кольорі. Це компактний та ефективний вибір для домашнього використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Словенія |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ВxШxГ) | 57 х 45.4 х 46.1 см |
| Гарантія | 2 роки |
| Заявлений профіль навантаження | M |
| Клас енергоспоживання | C |
| Кількість водорозбірних точок | 2 і більше |
| Максимальна температура нагрівання води | 75 °C |
| Максимальний робочий тиск | 9 бар |
| Номінальний струм | 8.7 А |
| Номінальний струм запобіжника | 10 А |
| Об'єм місткості для води | 47.5 л |
| Живлення | електромережа 220 В |
| Подача води | знизу |
| Витрата електроенергії | 6.69 кВтч/24ч |
| Способ нагрева | електрика |
| Тип | накопичувальний |
| Тип нагрівального елементу | мокрий ТЕН |
| Управління | Механічне |
| Установка | Вертикальна |
| Форма корпусу | круглий |
| Функції | терморегулятор |
| Колір | Білий |
| Енергетична ефективність нагрівання води | 36% |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 700 ₴


