Водонагрівач електр. Ardesto 3100841 компакт, 15л, 1,2кВт біло-сірий
Опис
Накопичувальний електричний водонагрівач на 15 літрів з мокрим ТЕНом та механічним керуванням. Форм-фактор та нижнє підключення труб передбачає встановлення над мойкою.
Профіль навантаження XS
Клас енергоспоживання А
Форм-фактор: над мийкою
Механічне регулювання (зовні)
Об'єм: 15 л
Емальований внутрішній бак
Максимальна температура нагріву води: 80 С°
Максимальний робочий тиск: 0,8 бар
Час нагріву при dT= 45 °C: 40 хвилин
Ступінь захисту: IPX4
Потужність нагрівача: 1200 Вт
Напруга: 230 В / 50 А
Вага порожнього водонагрівача: 7,1 кг
Вага в упаковці: 8,3 кг
Розміри приладу: 360х327х360 мм
Розміри в упаковці: 400х350х360 мм
Виробництво: Італія
Гарантія: 3 роки на бак, 1 рік на електроніку
(при заміні магнієвого аноду 1 раз в 2 роки - подовження гарантії на бак)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 7.1 кг |
| Час нагріву води до 50°С | 40 хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Потужність номінальна | 1.2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 15 л |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Максимальний тиск води | 0.8 бар |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ВxШxГ) | 36x32,7x36 см |
| Гарантія на водонагрівач | 2 роки/+3 роки на ємність бака під час заміни магнієвого анода та регулярного проведення технічного обслуговування авторизованим сервісним центром 1 раз на 2 роки |
| Клас енергоспоживання | A |
| Максимальна температура нагрівання води | 80 |
| Обсяг | 0,0504 м3 л |
| Живлення | електромережа 230 В |
| Форма корпусу | компактний |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 549 ₴











