Водонагрівач електр. BOSCH проточний Tronic 1100, 18кВт, монтаж над мийкою, мех. кер-ння, B, білий
Опис
Водонагрівач електричний проточний Bosch Tronic 1100. Особливо надійний за рахунок теплообмінника з міді і підходить для води будь-якої жорсткості. Клас енергоефективності для приготування гарячої води: B.
Надійність та простота в одному пристрої
- Монтаж над мийкою, 18, 21 або 24 кВт, 400 В
- Особливо надійний завдяки теплообміннику з міді
- Витрачає енергію лише у разі забору води
- Автоматичне регулювання при частковому навантаженні
Потужний проточний нагрівач
Tronic 1100 B - проточний водонагрівач з продуктивністю приготування гарячої води від 6 до 12 л/хв в залежності від моделі. Має перемикач потужності на 2/3 або повну потужність.
Висока надійність
Стійкий до утворення бульбашок повітря та вапнякових відкладень. Підходить для води будь-якої жорсткості.
Високий рівень безпеки
Безпека обладнання підтверджена незалежним інститутом випробувань VDE.
Ступінь захисту від вологи IP25
Ступінь захисту ІР25 від потрапляння вологи всередину приладу дозволяє встановлювати та використовувати прилади у вологих приміщеннях.
| Назва | Tronic TR 1100 18 B |
| Артикул | 7736504686 |
| Продуктивність (?T = 38 °C) | 9,8 л/хв |
| Клас енергоефективності (ErP) | B |
| Потужність | 18000 Вт |
| Регулятор температури | Eco/Comfort |
| Тип управління | Автоматичне |
| Спосіб нагріву | Електрика |
| Форма бака / корпусу | Прямокутна |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Тип нагрівного елементу | "Сухого" типу |
| Тип установки | Над мийкою |
| Підключення води | G 1/2” дюйм |
| Теплові витрати в режимі очікування | - |
| Макс. допустимий тиск на вході | 10 бар |
| Живлення | Електромережа 400 В |
| Висота | 472 мм |
| Ширина | 236 мм |
| Глибина | 137 мм |
| Вага порожнього бака | 5,0 кг |
| Колір | Білий |
| Особливості | Термостат для захисту від перегріву Перемикач потужності eco/comfort |
| Управління по Wi-Fi | Відсутнє |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна виробник | Португалія |
| Гарантія | 12 міс |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ВxШxГ) | 47.2×23.6×13.8 см |
| Гарантія | 1 рік |
| Клас вологозахисту | IP 25 |
| Клас енергоспоживання | B |
| Живлення | електромережа 400 В |
| Способ нагрева | електрика |
| Тип | проточний |
| Установка | над мийкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 999 ₴


