Зволожувач повітря Cooper&Hunter ультразвуковий, 30м2, 2,8л, 250мл/г, мех. кер-ння, авт. вимк, підсвітка, фільтр, білий

Опис
Стильний і практичний ультразвуковий зволожувач повітря. Управління максимально просте і надійне, представлене у вигляді поворотної ручки, яка вмикає прилад і регулює інтенсивність випаровування. Продуктивність зволоження становить 280 мл/год. Що разом з оптимальним об’ємом бака 2,8 л , дає до 10 годин безперервної роботи. При нестачі води прилад автоматично вимкнеться і засвітиться червоний індикатор.Цей прилад стане знахідкою для любителів ароматерапії. У нижній частині корпусу розміщено спеціальний контейнер: капнувши кілька крапель аромаолії, насолоджуйтеся улюбленим ароматом.
CH-2828 Capri можна використовувати у вечірній час в якості світильника. Сім кольорів, а також режим плавної зміни підсвічування роблять цей прилад надзвичайно гарним доповненням кімнати.
Підсвічуванням можна керувати за допомогою спеціальної кнопки. Натиснувши 1 раз, увімкніть режим кругової зміни всіх 7-ми кольорів. Продовжуючи натискати, можна вибрати колір підсвічування, який вас цікавить:
М’який фіолетовий
Глибокий синій
Небесний блакитний
Свіжий зелений
Місячний жовтий
Теплий помаранчевий
Затишний червоний
Capri має простий ефектний дизайн, а головне, зручний, тихий і негроміздкий прилад – ось, що характеризує ультразвуковий зволожувач повітря CH-2828.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Зволожувач |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Габарити | 20.5х20х29.5 см |
| Гарантія | 2 роки |
| Додатково | Автоматичне вимкнення, якщо немає води в резервуарі |
| Місткість резервуара для води | 2.8 л |
| Метод зволоження | Ультразвуковий |
| Потужність | 25 Вт |
| Обладнання | Безшумна робота |
| Площа приміщення | 30 кв.м |
| Витрата води | 280 мл/год |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴


