Колекція ретрохолодильників SNAIGĖ – це ностальгійний погляд у минуле, в якому переважали виразні форми, домінантні лінії та яскраві кольори. Ретростиль – сміливе рішення для яскравих, впевнених у собі особистостей, які цінують стиль та індивідуальність.
Ретрохолодильник SNAIGĖ не тільки місткий і зручний, але й, як і всі пристрої, що виконані в стилі ретро, стане яскравим акцентом, що вигідно вирізнятиметься в інтер’єрі. Він — ікона стилю, чиє місце в стильному будинку, лофті або сучасному офісі.
Його виразні форми, масивне лого, хромовані ручки та елементи декору створюють ностальгійне враження 50-х.
Колекція SNAIGĖ RETRO наявна в найпопулярніших у Європі кольорах: Ferrari Rot (червоному), Tiffany (бірюзовому) та чорному.
Різним країнам притаманні власні колірні вподобання, наприклад: скандинавам подобаються SNAIGĖ RETRO в чорному кольорі, литовці віддають перевагу кремовому, німці та чехи вибирають червоний варіант, італійці — бірюзовий і, звісно, французи — бургунді.
Але думка покупців з усієї Європи збігається в одному — це неповторний холодильник, який робить неповторним все довкола.
Технічні характеристики
|
FR24SM-PRDL0E |
FR26SM-PRR50E |
R13SM-PRJ30F |
|
|
Колір |
Бірюзовий (Tiffany) |
Червоний (Ferrari Rot) |
Чорний |
|
Тип |
Холодильник із верхньою морозильною камерою |
||
|
Загальний об'єм |
220 л |
249 л |
120 л |
|
Корисний об'єм холодильного відділення |
166 л |
201 л |
97 л |
|
Корисний об'єм морозильного віділення |
46 л |
46 л |
17 л |
|
Клас енергоефективності |
A++ |
A++ |
А++ |
|
Час збереження холоду в разі відключення електроенергії |
17 год |
17 год |
14 год |
|
Система охолодження |
Крапельна |
Крапельна |
Крапельна |
|
Функція швидкого заморожування |
Так |
Так |
Так |
|
Холодоагент |
R600a |
R600a |
R600a |
|
Система розморожування в холодильному відділенні |
Автоматична |
Автоматична |
Автоматична |
|
Система розморожування в морозильному відділенні |
Ручна |
Ручна |
Ручна |
|
Розташування дверцят (2) |
Праворуч |
Праворуч |
Праворуч |
|
Тримач для пляшок |
Так |
Так |
Ні |
|
Полиця-решітка в морозильному відділенні |
1 |
1 |
- |
|
Розмір (ш × в × г) |
56 × 147,5 × 63 см |
56 × 165,5 × 63 см |
56 × 88,5 × 60 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Snaige |
| Країна виробник | Литва |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Загальний об`єм | 120 л |
| Об'єм морозильної камери | 97 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 88.5 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість дверей | 1 |
| Потужність заморожування | 2 кг/добу |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Енергоспоживання | 130 кВт/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 31 |
- Ціна: 15 039 ₴










