Опис
Холодильник Whirlpool: білий колір - ARG 18082 A++. Економте енергію, зберігайте свіжість. Унікальна технологія 6th SENSE гарантує, що Ваші продукти матимуть привабливий вигляд та зберігатимуть свіжість та смак набагато довше, ніж у звичайних холодильниках.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Кількість компресорів | 1 |
| Загальний об`єм | 316 л |
| Об'єм морозильної камери | 314 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 177 мм |
| Глибина | 54.5 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість дверей | 2 |
| Рівень шуму | 34 дБ |
| Енергоспоживання | 115 кВт/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 000 ₴







