Плитка настільна Ardesto ICS-B216 індукційна , комф. - 2, вертик., 1.3+1.6Вт, управл - сенсор, таймер, чорний
3 199 ₴
3 126 ₴
- В наявності
- Код: RC_ICS-B216
Корпус пристрою зроблено з міцного пластику, а поверхня закрита загартованим склом. Дві конфорки працюють з різною потужністю – 1300 та 1600 Вт. Передбачено десять налаштувань потужності, регулювання температури відбувається у межах від 60°С до 240°С, а таймер приготування розраховано до 180 хвилин. Також передбачено надійний захист від перегріву поверхні та перепадів напруги у електромережі.
Колір: чорний
Дві незалежні індукційні зони для приготування
Контроль потужності нагріву:
• Мала зона приготування діаметром 145 мм: 200-1300 Вт
• Велика зона приготування діаметром 167 мм: 200-1600 Вт
Контроль температури: 60-240 °С
Таймер: 1-180 хв
LED дисплей та сенсорне управління для зручного користування
Високий ступінь безпеки:
• Автоматичне відключення після бездіяльності протягом 2 годин
• Тепловий запобіжник для захисту від перегріву пальників і внутрішньої частини плити
• Захист від перепадів напруги в електромережі
Автоматичне виявлення посуду для приготування на індукції
Діаметр дна посуду 12-26 см
Економія електроенергії і часу приготування
Легкість в догляді та функціональна надійність
Розміри плити: 310 х 600 х 70 мм
Напруга: 220-240 В~
Частота: 50 Гц
Потужність: 2900 Вт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Україна |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 360 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.85 |
- Ціна: 3 126 ₴








