Опис
СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ HI-LIGHT З ВІДЦЕНКОМ КЛАСИКИ. Крім трьох нагрівачів Hi-Light, склокерамічна поверхня також містить нагрівач з подвійною круговою поверхнею, який може адаптуватися до каструль та сковорідок різного розміру. Світловий індикатор для кожної зони варіння буде горіти, поки поверхня гаряча. Гладка поверхня легко чиститься, а підняті краї запобігають розливу. Класичний аналоговий дизайн електронного програмованого таймера – це одна з декоративних рис цієї лінії. Він містить годинник та таймер зворотного відліку, що дозволяє програмувати відкладене початок приготування їжі та його завершення. Коли процес приготування завершився, подається звуковий сигнал. Класичний дизайн годинника зі стрілками в золотій обробці доповнює дизайн духовки.
| Клас енергоспоживання: A | ||
| Матеріал панелі управління: Пофарбована сталь | ||
| Колір: Слонової кості | ||
| Колір ручки: Старе золото дверцят: Скло | ||
| SoftClose: шарнір із плавним закриттям дверцят духового шафи | ||
| Корисний об'єм: 70 л | ||
| максимальна площа приготування | &t; | Унікальна форма Homemade |
| Ручки управління: Ергономічні перемикачі | ||
| Електронний таймер із аналоговим дисплеєм | ||
| конфорка: & Oslash; 18/12 см, 0.7/1.7 кВт, | ||
| Права передня конфорка: Ø 14.5 см, 1.2 кВт, Ліва задня конфорка: & Oslash; 18 см, 1.8 кВт | ||
| Великий об'єм - 70 л | ||
| Режими нагріву: | ||
| Освітлення духовки: Освітлення | ||
| ExtraSteam | ||
| Висувний ящик: Класичний | ||
| Милке емальований деко | ||
| 1 глибокий | Решітка | |
| Дротяні спрямовувачі | ||
| Очищення парою (AquaClean) | ||
| SilverMatte | ||
| Інді | Підвійні скляні дверцята (Compact Door) | |
| Споживання: 0.8 кВт (Вентиляційний), 0.98 кВт (Класичний) | ||
| Розміри (шхвхг): 50 × 85 × 59.4 см | ||
| Розмір упакованого приладу (шхвхг): 57.6 × 95.2 × 71.8 см | ||
| Вага нетто: 39.2 кг | ||
| Вага брутто: 42.4 кг | ||
| Споживання електроенергії в режимі очікування: 0.5 Вт | 9,200 Вт||
| Шифр приладу: 740741 | ||
| EAN код: 3838782624971 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Словенія |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Кухонна плита |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Покриття варильної поверхні | склокераміка |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 594 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A |
| Характеристики духової шафи | |
| Кількість стекол дверцят духовки | 2 |
| Об'єм духової шафи | 70 л |
| Очищення духовки | Очищення парою |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 39.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 999 ₴











