Опис
Комбінована кухонна плита GK5C41BF. Характерна закруглена форма – одна з основних переваг духових шаф Gorenje. Створена за подобою традиційної дров'яної печі така духова шафа забезпечує вільну циркуляцію гарячого повітря. Страва прогрівається рівномірно і з усіх боків, завдяки чому виходить ідеальним: хрумкою зовні та соковитою всередині.
| Клас енергоспоживання: A | ||
| Матеріал панелі управління: Пофарбована сталь | ||
| Колір: Матовий чорний | ||
| Колір ручки: Чорний | Скло||
| Матеріал кришки: Скло | ||
| SoftClose: шарнір із плавним закриттям дверцят духового шафи | ||
| Корисний об'єм: 70 л | см²||
| Унікальна форма Homemade | ||
| Ручки управління: Ергономічні перемикачі | ||
| Електронний програматор IconLed | ||
| Газова варильна поверхня | ||
| Кількість решіток: 2 | ||
| 1 додаткова конфорка, 1 велика конфорка, 2 стандартні конфорки Ліва | ||
| передня конфорка: & 5.4 см, 1 кВт, Права передня конфорка: & Oslash; 9.9 см, | ||
| 3 кВт, Ліва задня конфорка: Ø 7.4 см, 1.9 кВт, Права задня конфорка: & Oslash; | Режими нагріву: | |
| Освітлення духовки: Освітлення | ||
| MultiAir: Оптимальна циркуляція гарячого повітря у духовці | ||
| Висувний шухляд | емальований деко | |
| 1 глибокий емальований деко | ||
| Решітка | ||
| Дротяні спрямовувачі | ||
| скрапленого газу G30/30: У комплект входять | ||
| форсунки для скрапленого газу G30/30 | ||
| Очищення парою (AquaClean) | ||
| SilverMatte дверцята (Compact Door) | ||
| Газ-контроль поверхні | ||
| Споживання: 0.8 кВт (Вентиляційний), 0.98 кВт (Класичний) | ||
| Підключення газу: | тип вилки: AC 230В | |
| Розміри (шхвхг): 50 × 85 × 59.4 см | ||
| Розмір упакованого приладу (шхвхг): 57.6 × 95.2 × 71.8 см | ||
| Вага нетто: 42.2 кг | ||
| Вага брутто: 45.4 кг | ||
| Споживання електроенергії в режимі очікування: 0.5 Вт | 2,800 Вт||
| Шифр приладу: 740901 | ||
| EAN код: 3838782635748 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Словенія |
| Варильна поверхня | комбінована |
| Вид плити | Кухонна плита |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 594 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Характеристики духової шафи | |
| Газ-контроль духовки | Так |
| Кількість стекол дверцят духовки | 2 |
| Об'єм духової шафи | 70 л |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Електропідпал | Так |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 42.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 999 ₴











