Опис
Духова шафа Cata електрична, 72л, A, дисплей, конвекція, MDS 7208 WH, білий.
Технічні характеристики Cata Духова шафа електрична 07001005:
Основні параметри
| Духовка | електрична |
| Клас енергоспоживання | A |
| Об`єм | 72 л |
| Кількість режимів приготування | 8 шт |
| Можливості | термостат |
| гриль | |
| конвекція | |
| таймер | |
| нижній нагрів | |
| освітлення | |
| вентиляційний нагрів | |
| розморожування | |
| дисплей | |
| верхній + нижній нагрів | |
| втоплені ручки управління | |
| двосторонній нагрів + конвекція | |
| індикація | |
| телескопічні спрямовуючі | |
| Тип очищення внутрішньої поверхні | Очищення паром /+ каталітична задня стінка |
| Максимальна температура | 250 °C |
| Колір | білий |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CATA |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість режимів приготування | 8 |
| Об'єм духової шафи | 72 л |
| Стан | Новий |
| Тип духової шафи | електричний |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Білий |
| Елементи управління | Сенсорні |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 60 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 55 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 56 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість стекол дверцят духовки | 3 |
| Очищення духовки | Каталітична |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 35 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 740 ₴




