Опис
Витяжка Franke вбудовувана Box Flush EVO, 70см, 1120м3ч, FBFEXSA70, нерж 305.0665.361. Витяжка для вбудовування в шафку з електронним управлінням та периметральним втягуванням повітря. Можливий непомітний монтаж врівень з дном шафки. Витончений дизайн та чудові технічні характеристики витяжок Franke роблять кухню ще більш стильною, вишуканою та функціональною. Ідеально підібрана витяжка гарантує чисте повітря в кухні та захист від неприємних випарів. Крім того витяжка може служити джерелом світла та слідкувати за якістю повітря автоматично очищуючи його від забруднень.
Технічні характеристики Franke Витяжка вбудовувана Box Flush EVO нерж:
Основні параметри
| Тип витяжки | вбудована |
| Тип монтажу | у підвісну шафу |
| Оформлення | сучасне |
| Тип фільтра повітря | Відведення повітря |
| Рециркуляція | |
| Продуктивність | 280 м3/год -670 |
| Потужність | 250 Вт |
| Режим повітроочищення | відведення повітря |
| рециркуляція | |
| Максимальний рівень шуму | 64 дБ |
| К- ть швидкостей | 3 |
| К-ть двигунів | 1 двигун |
| Ширина | 70 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Продуктивність витяжки | 280 куб.м/год |
| Режими роботи | Відвід |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Тип управління | Електронне |
| Рівень шуму | 64 дБ |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Ширина | 700 мм |
| Елементи управління | Кнопкові |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Фільтр | вугільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 11.3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 310 ₴











