Опис
Вироби німецької компанії Hansgrohe - це маленький витвір технологічного мистецтва, створений для вашої зручності та задоволення! Це довговічність, знаменита німецька якість, новітні технології та можливість створити ванну кімнату або кухню, що підходить саме вам.
Технічні характеристики Hansgrohe Мийка кухонна S51, граніт, квадрат, без крила, 500х450х190мм, чаша - 1, врізна, S510-U450, чорний графіт:
Основні параметри
| Тип монтажу | модуль на стільницю |
| Форма | прямокутна |
| Основних чаш | 1 шт |
| Мінімальна ширина шафи (бази) | 600 мм |
| Матеріал корпуса | SilicaTec |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansgrohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 11.3 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Стан | Новий |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри мийки | 500х450х190 мм |
| Тип встановлення мийки | Накладна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 940 ₴



