Опис
Вироби німецької компанії Hansgrohe - це маленький витвір технологічного мистецтва, створений для вашої зручності та задоволення! Це довговічність, знаменита німецька якість, новітні технології та можливість створити ванну кімнату або кухню, що підходить саме вам.
Технічні характеристики Hansgrohe Мийка кухонна S51, граніт, прямокутник, без крила, 770х510х190мм, чаша - 1, накладна, S510-F660, сірий бетон:
Основні параметри
| Тип монтажу | модуль на стільницю |
| Форма | прямокутна |
| Основних чаш | 1 шт |
| Мінімальна ширина шафи (бази) | 600 мм |
| Розміри основної чаші (ДхШхГ) | 770х41.5х19 см |
| Матеріал корпуса | SilicaTec |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansgrohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 16.05 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Стан | Новий |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри мийки | 750х490 мм |
| Розміри основної чаші (ДхШхГ) | 770х41.5х19 см |
| Тип встановлення мийки | Накладна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 870 ₴




