Опис
Велосипед AL 26" Formula PALADIN DD 2022
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Формула |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 20.2 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Рік випуску | 2022 |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 7 |
| Конструкція вилки | Жорстка |
| Максимальна вага | 110 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 17" |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Ригід |
| Тип велосипеда | Фетбайк |
| Колір | Зелений |
| Додаткові характеристики | |
| Багажник | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Втулка задня | сталь, кулькові підшипники, посилений литою фланець 14G 36H |
| Втулка передня | сталь, кулькові підшипники, посилений литою фланець 14G 36H |
| Вынос | Алюміній 80 мм |
| Гарантія | 10 років на раму, 18 міс. на обладнання. Діє мережа сервісних центрів |
| Додатково | підніжка (опорна стійка) |
| Задній перемикач | Shimano RD-TX800-S |
| Каретка | Картридж, з пило-вологозахистом |
| Касета/тріскачка | 7-ск 14-28, індексна |
| Кількість отворів під спицю | 36 |
| Ободи | JHT, алюміній, полегшений із перфорацією |
| Педалі | Алюмінієві платформи із зачіпками |
| Підсідельний штир | Сталь, 350 мм |
| Покришки | Wanda 26*4,0 |
| Рост | 160-185 |
| Рост велосипедиста | 160-185 |
| Кермо | Ергономічного типу, посилений, сталь, 680 мм д.31,8 мм |
| Ручки перемикання | Microshift TS-38 (манетки) |
| Ручки керма | Гума |
| Сідло | Комфортне, з м'яким наповнювачем, розмір: 280*160mm |
| Гальма | дискові 160/160 |
| Цепь | KMC Z-7 |
| Шатуни | Prowheel, 32T із захистом від потрапляння одягу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 154 ₴


