Опис
Дозатори Hansgrohe — це маленький витвір технологічного мистецтва, створений для вашої зручності та задоволення. Це довговічність, знаменита німецька якість, новітні технології та можливість створити ванну кімнату, яка підходить саме Вам. Дозатори Hansgrohe вирізняються ефектним виглядом, функціональністю і простотою застосування, а матеріали високої якості, з яких вони виготовлені, гарантують надійну роботу упродовж багатьох років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansgrohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.55 кг |
| Форма | Кругла |
| Колір покриття | Хром |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 9 см |
| Глибина | 37 см |
| Ширина | 11 см |
| Обсяг | 500 мл л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виступ | 91 мм |
| Гарантія | 60 місяців |
| Дизайн | сучасний |
| Дозована кількість | 2 мл |
| Особливості | просте й безпечне встановлення без інструментів |
| Серія | A41 |
| Стан | Нове |
| Стрижень | Ø 28 – 35 мм |
| Стиль | Modern |
| Тип | Дозатор |
| Товщина робочої поверхні | 55 мм |
| Основні атрибути | |
| Виготовлення | Латунь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 910 ₴



