Опис
Сумка сірого кольору для повсякденного використання. Виконана з водовідштовхуючого нейлону в комбінації з матеріалом дна і стінок, що амортизує поштовхи та удари.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Україна |
| Діагональ екрана ноутбука | 17,3" |
| Матеріал | Нейлон |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| У напрямку | міський стиль |
| Гарантійний термін | 24 |
| Гарантія | 24 міс |
| Для ноутбука | 17/17,3" |
| Особливості | застібка на блискавці |
| Відділення для ноутбука (ШхВхТ) | 44.3 x 30 x 5.7 см |
| Розміри (ШхВхТ) | 46 x 31 x 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴








