Опис
Спортивний рюкзак Tucano Ted 14 для щоденного використання з містким центральним відділенням і окремими кишенями для ноутбука 14 дюймів, і так само для планшета 10 дюймів, і ще однією кишенею для аксесуарів спереду. На спинці є захисна кишеня на блискавки і ремінець для фіксації рюкзака на телескопічною ручці валізи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Країна виробник | Бразилія |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Колір | Хакі |
| Користувальницькі характеристики | |
| У напрямку | спортивна |
| Гарантійний термін | 24 |
| Гарантія | 24 міс |
| Діагональ екрана ноутбука | 14" |
| Відділення для ноутбука (ШхВхТ) | 23.5 x 33 x 2 см |
| Розміри (ШхВхТ) | 29.5 x 41 x 13 см |
| Тип | Рюкзак |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 700 ₴






