Маршрутизатор MERCUSYS HALO H50 3PK AC1900 3xGE LAN/WAN MESH




-
Єдина мережа - завдяки технології Mesh модулі Halo утворюють єдину мережу з одним ім'ям і паролем.
-
Безшовний роумінг - автопереключення між Wi-Fi модулями Halo при переміщенні по будинку дозволить отримати кращий сигнал і високу швидкість підключення для всіх пристроїв.
-
Покриття по всьому будинку - високошвидкісний Wi-Fi на площі до 550 м² усуне зони зі слабким Wi-Fi сигналом.
-
Два діапазони Wi-Fi - Halo H50G гарантує стабільне підключення для понад ста пристроїв на швидкості до 1,9 Гбіт/с і працює з усіма найвідомішими інтернет-провайдерами та модемами.
-
Додаток MERCUSYS - допоможе швидко налаштувати і легко управляти Wi-Fi мережею з вашого смартфона.
-
Гігабітні порти - три гігабітних порти на кожному пристрої Halo забезпечать швидке підключення по кабелю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mercusys |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.07 кг |
| Вхідний інтерфейс (WAN) | PPPoE |
| Габарити | 88 × 88 × 88 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Захист інформації | WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Інтерфейс | 3 x Gigabit LAN ports/на кожному пристрої Halo (Автовизначення WAN/LAN) |
| Комплектація | Кабель RJ-45 |
| Максимальна швидкість з'єднання | 1300 Мбіт/с 5 ГГц, до 600 Мбіт/с за 2.4 ГГц |
| Особливості | Застосунок MERCUSYS |
| Підтримувані протоколи | IPv4 |
| Режими роботи | режим роутера |
| Стандарти | 2.4 GHz 802.11b/g/n |
| Тип | Wi-Fi маршрутизатор |
- Ціна: 4 299 ₴


