Опис
Станція насосна автоматична Vitals Aqua AVQ 220-1g призначена для забезпечення в автоматичному режимі стабільного безперебійного постачання чистою холодною водою житлових, побутових і господарських об'єктів, а також інших споживачів.Водозабір може відбуватися як із напірних локальних або магістральних водопроводів для підвищення тиску води в системі споживача, так і з відкритих водних джерел — свердловин, колодязів, басейнів, водосховищ тощо.Станція може застосовуватися автономно або в складі розгалужених багаторівневих автоматичних систем водопостачання, а також у зрошувальних та іригаційних системах.Залежно від розходу води споживачами, станція автоматично підтримує встановлений діапазон тиску в системі водопостачання через своєчасне вмикання і вимикання насоса.Станція Vitals Aqua AVQ 220-1g обладнана консольним роторним вихровим самовсмоктувальним насосом серії PQ. Насоси такого типу стабільно працюють за наявності у воді великої кількості повітряних бульбашок, найчастіше їх використовують у тих випадках, коли необхідно отримати великий напір води за невеликого об'єму перекачування. Щоб уникнути частого ввімкнення і вимкнення насоса, а також щоб тиск у системі змінюються не стрибкувато, а плавно, у конструкції станції передбачений гідроакумулятор (сталевий розширювальний бак з еластичною мембраною) місткістю 1 літр.Що важливо, стінки насосної частини цієї моделі мають антикорозійне покриття, завдяки чому термін експлуатації виробу збільшений у рази.Насосна станція не призначена для перекачування мінеральної та морської води, хімічно активних, агресивних і легкозаймистих рідин й розчинів. Вода, що перекачується насосною станцією, не має містити абразивні частинки або довговолокнисті включення. Умови експлуатації: Розмір абразивних часточок не має перевищувати 0.05 мм Загальний вміст механічних домішок у воді не має перевищувати 20 г/м³ Вода не мусить мати високий ступінь мінералізації — не більш ніж 1500 г/м³ в сухому залишку Показник кислотності (pH) має бути в діапазоні від 6.5 до 9.5 Вміст хлоридів — не більш ніж 350 г/м³, сірководню — не більш ніж 1,5 г/м³ Робочий діапазон температури води, що перекачується — від +4 до +40 °C Глибина всмоктування — не більш ніж 8 м
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Литва |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.2 кг |
| Висота подавання | 18 м |
| Комплектація | Насосна станція, інструкція, упаковка |
| Країна реєстрації бренду | Латвія |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальний розмір частинок | 0.05 мм |
| Призначення | Для колодязя; Для свердловин; Для чистої води |
| Потужність, кВт | 0.18 |
| Температура рідини | Від +4 °C до +40 °C |
| Тип | Насосні станції |
| Холостий хід | 2850 обертів/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 116 ₴



