Зварювальний апарат Vitals Professional MTC 4000k Air

Опис
Інверторний апарат Vitals Professional MTC 4000k Air — призначений для плазмового різання будь-яких струмопровідних матеріалів: м'які сталі, неіржавкі стали, оцинковані сталі, алюміній, мідь і різні сплави.Робота цим апаратом вирізняється високою якістю і високою швидкістю різання.MTC 4000k Air живиться від звичайної мережі 220 В, що забезпечує можливість роботи за допомогою цього апарата практично скрізь.До інвертора потрібно також під'єднати компресор для подавання стисненого повітря.Особливості моделі Vitals Professional MTC 4000 Airбезконтактний підпал дуги з високочастотним керуванням;якісний тонкий шов і прекрасна швидкість роботи;немає деформації і викривлення металу;рекомендована товщина: 10 мм (конструкційна сталь);цифровий індикатор різального струму;портативний і енергоощадний;передова інверторна технологія IGBT;100% мідні кабелі;повний комплект кабелів і пальників.Призначений для професійного аргонодугового зварювання TIG на постійному струмі і для повноцінної зварювання штучним електрод
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Литва |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9.5 кг |
| Гарантійний термін | 5 років |
| Діаметр зварювального дроту | 1.6-4 мм |
| Захист від перегріву | Да |
| Зварювальний струм | 10-160 А |
| Комплектація | Плазмовий різак PT-31, 5 метрів - 1 шт. Затискач на масу 300 А — 1 шт. TIG-пальник (wp-17), 3 метри — 1 шт. Кабель 6mm2, 3 метри — 1 шт. Вологоолієвіддільник - 1 шт. Шланг газовий 8х12, 3 м - 1 шт. Сумка — 2 шт. |
| Країна реєстрації бренду | Латвія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Призначення | Електросварка |
| Розміри | 475 x 280 x 335 мм |
| Стан | Нове |
| Тип | Плазморез |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 380 ₴


