Опис
Мотопомпа бензинова Vitals Master PQ 4-100b — це мобільний пристрій, здатний забезпечувати ділянку водою зі швидкістю 100 м3/год. Мотопомпи Vitals Master допоможуть виконувати завдання з водопостачанням, поливанням земельних ділянок, зрошуванням, забором води з колодязів, водойм, басейнів, наповненням ємностей. Також пристрій можна застосовувати як допоміжне обладнання для боротьби з пожежею.
Завдяки надійності механізмів і простоті конструкції система керування мотопомп PQ 4-100b інтуїтивно зрозуміла. А за правильної експлуатації пристрій стане для Вас довговічним помічником. Основні вузли мотопомпи Vitals Master — це одноциліндровий 4-тактний бензиновий двигун внутрішнього згоряння і відцентровий водяний насос, змонтовані на одній рамі.
Сучасні розробки та технології наділили цю продукцію оптимальними робочими характеристиками. Мотопомпи Vitals Master вирізняються зносостійкістю основних вузлів і важливих механізмів — це чудово демонструє їхня довговічність.
Вода перекачується за допомогою рукавів, які приєднуються до всмоктувального та нагнітального патрубків, діаметром 100 мм. Для надійності з’єднання до комплекту входить набір хомутів, штуцерів, гайок і ущільнювачів.
Використовуваному на мотопомпах Vitals Master двигуну варто приділити особливу увагу. У виробництві двигуна потужністю 13,0 к. с. використовуються якісні матеріали. Двигун оснащений датчиком низького рівня масла, що дає змогу уникнути перегріву, а паперовий повітряний фільтр і глушник нової конструкції сприяють більш ефективному спалюванню палива. Усе це забезпечує добру зносостійкість і економність двигуна на мотопомпі Vitals Master PQ 4-100b.
Запуск двигуна здійснюється за допомогою самозворотного ручного стартера.
Мотопомпа Vitals Master PQ 4-100b важить 46 кг, що є невеликою вагою для двигуна потужністю 13,0 к. с. і насоса продуктивністю 100 м3 на годину. Компактні розміри й легка вага дають змогу без проблем переміщати виріб у зручне для його роботи місце.
Гарантія на мотопомпу становить 36 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Литва |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 46 кг |
| Висота подавання | 30 м |
| Двигун | 4-тактний одноциліндровий |
| Діаметр вхідного отвору | 100 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 100 мм |
| Комплектація | Мотопомпа Свічковий ключ (1 шт.) Штуцер водяного фільтра (1 шт.) Сітка водяного фільтра (1 шт.) Штуцер (2 шт.) Алюмінієва гайка штуцера (2 шт.) Хомут (2 шт.) Ущільнювальна прокладка (2 шт.) Інструкція з експлуатації Упаковка |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальний розмір частинок | 5 мм |
| Потужність | 13 |
| Призначення | для поливання |
| Объем паливного бака | 6.5 мл |
| Живлення | Бензин |
| Розміри | 665 х 505 х 580 мм |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 172 ₴











