Опис
Газовий нагрівач Vitals GH-501 – це різновид повітряно-опалювального обладнання, яке функціонує на зрідженому природному газі – пропані або бутані. Газовий нагрівач Vitals GH-501 з прямим типом нагріву — компактний та мобільний виріб, призначений для швидкого та якісного обігріву або вентиляції виробничих і допоміжних приміщень, великих за об'ємом (будівельні об'єкти, склади, гаражі, торгові павільйони, теплиці, оранжереї тощо) Показово, що після увімкнення виріб відразу ж готовий до використання за призначенням і не вимагає додаткового часу на розігрів.Модель Vitals GH-501 має високу продуктивність, а також великий запас надійності та потужності. Цей виріб має теплову потужність 50 кВт, може обігріти приміщення площею до 350 м² (зі стелею заввишки 3 м). Водночас нагрівач створює потік повітря, що становить 872 м³/год. Важливим показником нагрівача цієї моделі є низька витрата палива, що становить 3.63 кг/год.Газовий нагрівач Vitals GH-501 надійний у роботі, простий в експлуатації й обслуговуванні та має сучасний дизайн.Риси:економічністьмобільністьшвидкість нагрівання повітря в приміщеннів конструкції використані компоненти підвищеної зносостійкостікорпус виробу вироблений із металу високої якостінадійний електродвигунсистема безпеки "газ-контроль" — припинення подавання газу в разі згасання полум'я у газовому пальникузахист від перегріву — автоматичне вимкнення виробу за умови критичних перегрівдва режими роботи: вентиляція без обігріву повітряного потоку, вентиляція з підігрівом повітряного потоку
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Литва |
| Тип | Газова |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 7.5 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 60.5 х 25 х 36 см |
| Гарантійний термін | 36 місяців |
| Додаткові характеристики | Частота струму 50 Гц Тип палива пропан / бутан Система запалювання пьезо Запобіжник Тип нагріву прямий Обігрівач забезпечений системою безпеки "газ-контроль", захистом від перегріву, а також п'єзоелектричним підпал |
| Керування | Механічне |
| Країна реєстрації бренду | Латвія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Монтаж | Підлоговий |
| Потужність, Вт | 50000 |
| Площа обслуговування, кв. м | 350 |
| Система живлення | Однофазні |
| Стан | Нове |
| Тип теплоносія | Газові |
| Функції захисту | Захист від перегріву |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 504 ₴



