Опис


Верстат пройшов європейську сертифікацію CE - масивна, стійка до вібрацій конструкція забезпечує стабільність і оптимальний результат заточування; - регульований по висоті заточний камінь; - простота в обігу і ефективна система кріплення ножів на столі; - регулювання кута заточування за допомогою маховика; - зручне ручне регулювання кута заточування в межах 15° - 90° допомогою нахилу робочого столу верстата.

Затискний інструмент
Простий в обігу і ефективна система кріплення ножів на верстат. Максимальна довжина заточуваних ножів 600 міліметрів. 
Заточний коло
На заточний верстат встановлений коло розміром 150 на 40 міліметрів, з можливістю регулювання його по висоті. 
Кут заточування
Є можливість виставляти кут заточування 15° - 90°, в залежності від потреб користувача.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Країна виробник | Австрія |
| Тип верстата | Заточний |
| Загальні параметри | |
| Вага | 35 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність двигуна | 550 Вт |
| Потужність двигуна, кВт.: | 550 Вт |
| Діаметр отвору шліфувального кола | 12 мм |
| Ширина шліфувального кола | 40 мм |
| Макс. довжина ножів, що заточуються | 600 мм |
| Макс. товщина ножів, що заточуються | 5 мм |
| Зовнішній діаметр шліфувального кола | 150 мм |
| Макс. швидкість | 35 м з |
| Габарити (паковання) | 410×520×350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 070 ₴











