Опис
Верстати спроектовані і для використання в інструментальних точних виробництвах, ремонтних цехах, у серійному та дрібносерійному виробництві
Технічні характеристики верстата для заточування стрічкових пилок Trak-Met OPT-203
- Напруга: 400 В
- Вага: 195 кг
- Цикл заточування: автоматичний
- Діаметр диска: 203 мм
- Крок заточування зубів: 22,2 мм
- Ширина заточувальних пилок: 32 - 60 мм
- Довжина заточувальних пилок: 2 400 - 7 000 мм
- Швидкість заточування зубів: 70 зубів/хв
- Мастильно-охолоджувальна рідина: олія ACP-2E
- Двигун подачі: 0,25 кВт
- Двигун приводу заточувального кола: 0,75 кВт
Ми надаємо:
- Безкоштовну консультацію провідних менеджерів компанії та допомогу у виборі техніки, яка працює на результат.
- Гарантію 12 місяців від виробника.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trak-Met |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Заточний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 195 кг |
| Двигун подавання | 0,25 кВт |
| Двигун приводу заточувального кола | 0,75 кВт |
| Довжина заточувальних пил | 2400 - 7 000 мм |
| Швидкість заточування зубів | 70 зубів/хв |
| Мастильно-охолоджувальна рідина | олія ACP-2E |
| Цикл заточування | автоматичний |
| Крок заточування зубів | 22,2 мм |
| Ширина заточувальних пил | 32 - 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 232 480 ₴



