Пристрій для заточування свердел з електроприводом Holzmann BSG 26PRO
Опис
- верстат пройшов європейську сертифікацію CE
- Простота в експлуатації
- Потужний, надійний двигун з тривалим терміном служби
- Легка зміна цангових кілець
- Шарикопідшипники в приводі
- Стопорні пристрої забезпечують точність кута заточування (90°-135°)
- Комплект поставки: алмазний диск, патрон, 14 цанг ø13 – ø26 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Країна виробник | Австрія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 29 кг |
| вага нетто | 27 кг |
| Габаритні розміри, ШхДхВ | 250х460х250 мм |
| Гарантія | 24 міс |
| Діаметр заточуваного свердла | 13-26 мм |
| Потужність двигуна | 250 Вт |
| Потужність двигуна, кВт.: | 250 Вт |
| Оберти заточувального диска | 4800 об. хв. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 030 ₴









