Пристрій для заточування свердел з електроприводом Holzmann BSG30PRO_230V
Опис
Особливості
- Швидка і точна заточування свердел
- Легкість в обігу
- Стандарт з алмазним шліфувальним колом - точні кути
- Потужний, надійний двигун з тривалим терміном служби
- Проста заміна контактних кілець
- Кульковий підшипник працює
- Фіксуючі пристрої забезпечують точні кути заточування (90 ° -145 °)
Обсяг поставки: алмазний диск, патрон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Країна виробник | Австрія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 35 кг |
| вага нетто | 33 кг |
| Габаритні розміри, ШхДхВ | 280х490х310 мм |
| Потужність двигуна | 450 Вт |
| Швидкість | 3000 хв-1 |
| Швидкість, об./хв: | 3000 хв-1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 86 920 ₴


