ІНВЕРТОРНИЙ ГЕНЕРАТОР ZIPPER ZI-STE2000IV
ОСОБЛИВОСТІ:
Інверторний генератор Zipper ZI-STE2000IV завжди готовий вас виручити, якщо в мережі пропала електрика. Даний генератор є пристроєм інверторного типу та працює на бензині.
Особливістю інверторних генераторів є те, що на виході виходить ідеальна частота струму. Це дозволяє живити найчутливіші електроприлади такі як комп'ютер, ноутбук, мобільний телефон що ідеально для поїздок і відпочинку.
ПРИЗНАЧЕННЯ:
Генератор Zipper ZI-STE2000IV може бути резервним джерелом електричного струму для забезпечення електроенергією заміського будинку, ремонтної бригади, будівництва і т.д.
Генератор Zipper ZI-STE2000IV призначений для електроживлення електроніки і техніки, чутливої до перепадів напруги. Електронне регулювання забезпечує якісне згладжування коливань вихідної напруги.
ПЕРЕВАГИ ZI-STE2000IV:
- моментальний запуск несильним ривком троса;
- низький рівень шуму не доставить дискомфорт оточуючим;
- оптимальний обсяг бензобака для нечастих заправок;
- віброглушні ніжки запобігають поширенню механічних коливань;
- ергономіка обладнання служить для комфортної експлуатації;
- надлишки тепла знімаються циркулює потоком повітря;
- застосована захист від перевантажень і короткого замикання;
- індикація небезпечних ситуацій, що вимагають втручання людини;
- вихід 12В для низьковольтної апаратури і підзарядки акумуляторних батарей;
- невелика панель оператора доступна для освоєння.
Чому Zipper?
- Висока якість і сертифікат ЄС всього обладнання Zipper, яке представлено з 2008 року на всьому європейському ринку;
- Широкий модельний ряд;
- Дуже зручний і сучасний дизайн;
- Ціна є однією з найдоступніших на ринку України;
- Сертифікація ЄС.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zipper |
| Країна виробник | Австрія |
| Час безперервної роботи | 4 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Максимальна потужність | 2 кВт |
| Режим роботи | Безперервний |
| Стан | Новий |
| Тип генератора | Інверторний |
| Тип палива | Бензин |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 25 кг |
| Двигун | |
| Кількість обертів вала двигуна | 4500 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 3.5 л |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Електростартер |
| Рівень шуму | 64 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити паковання (ШхДхВ) | 305х555х470 мм |
| Потужність двигуна | 2300 Вт |
| Постійний струм | 12В 6А |
| Роз'єм | 230 В 50 Гц |
- Ціна: 31 850 ₴




