Опис
ОСОБЛИВОСТІ:
Стрічкова пила Holzmann BBS550SMART-G Bloch ідеально підходить для різання м'якої, твердої, сухої або замороженої деревини або дерев'яних призм з довжиною, що відповідає конструкції верстата.
ПЕРЕВАГИ:
-
дана версія пили оснащена потужним двигуном внутрішнього згоряння для незалежної роботи;
-
макс. довжина різу залежить від подовжувальних елементів, в базовій версії можливі 3,2 м.;
-
всі види деревини можна розпилювати за допомогою однієї і тієї ж стрічкової пилки;
-
міцна і безвібраційна конструкція;
-
мінімальне обслуговування;
-
простота в обігу;
-
масивні робочі колеса прецизійного лиття;
-
прецизійні напрямні;
-
ексцентриковий затиск;
-
ручне регулювання висоти пилу;
-
ручна подача.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Країна виробник | Австрія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 385 кг |
| вага нетто | 335 кг |
| Габаритні розміри, ШхДхВ | 1600х4350х1800 мм |
| Габарити упаковки | 1365х645х1150 мм |
| Гарантія | 24 міс |
| Діаметр шківів | 475 мм |
| Довжина пиляльної стрічки | 33658х25x0,9 мм |
| Довжина подовжувального модуля | 2 м |
| Макс. довжина колоди в базовій комплектації | 3.3 м |
| Максимальна ширина дошки | 530 мм |
| Максимальний діаметр колоди | 550 мм |
| Мінімальна довжина колоди | 1,05 м |
| Потужність електродвигуна S1 | 5,5 кВт |
| Швидкість пиляльної стрічки | 18 м з |
| Товщина пропилу | 1,5-2,2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 910 ₴




