Опис
- Великий завантажувальний стіл для простого завантаження і фіксації листа
- Бічний упор встановлюється на відстань до 600 мм
- Ніж з високоякісної сталі
- Відвід рами ножиць з пружинним механізмом
- Ексцентриковий затиск, опорна рама в комплекті поставки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Країна виробник | Австрія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бічний упор | 600 мм |
| Вага брутто | 295 кг |
| вага нетто | 240 кг |
| Габаритні розміри | 1260x540 мм |
| Габаритні розміри, ШхДхВ | 960х1480х660 мм |
| Гарантія | 24 міс |
| Макс. довжина різання за 90° | 1000 мм |
| Макс. товщина аркуша | 1 мм |
| Розмір столу | 120x50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 580 ₴


