Професійна піскоструминна камера з дуже великим робочим об`ємом і переднім люком, що відкривається вгору на механізмах. Міцна конструкція промислового піскоструминного апарату гарантує його тривалу експлуатацію. Піскоструминна камера працює в замкнутій системі, абразив збирається з дна піскоструминного апарату, який потім видувається з сопла піскоструминного пістолета стисненим повітрям. Відмінне співвідношення ціни та якості, що робить пристрій безкомпромісним у своїй категорії.
Безпилова робота пристрою забезпечується за рахунок використання периферійних ущільнень, що дозволяє проводити роботи екологічно безпечним способом. Шланг для піскоструминної обробки розташований в нижній частині збірної ємності. Дренажний отвір дозволяє швидко змінювати піскоструменевий матеріал. Піскоструминний апарат використовується для очищення і обробки різних типів поверхонь, наприклад, для видалення іржі, фарби, відкладень з металевих поверхонь, наприклад автомобільних деталей, двигунів, арматури, корпусів, коліс, дисків і т. Д. Абразивом може бути, серед іншого, кварц. , силікон, скляні намистини, пластиковий пісок, наждак та інші матеріали.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Абразивний матеріал (абразив) | корунд, склоабразив і пісок |
| Вага нетто/брутто | 149 200 кг |
| Місткість | 1000 л |
| Габаритні розміри | 1270x1000x1800 мм |
| Потужність двигуна | 230 В, 50 Гц |
| Робоча зона | 850L |
- Ціна: 133 920 ₴






