Опис CORMAK G5012W:
Портативна стрічкова пилка для різання металів CORMAK G5012W відрізняється високою ефективністю та простотою в експлуатації.
Поворотні лещата забезпечують оптимальний діапазон різання. Цей тип стрічкових пилок є цікавою пропозицією для кожного професійного майстра.
Невеликі габарити дозволяють перевозити стрічкову пилку майстернею.
ПАРАМЕТРІ РІЗУ:

ПЕРЕВАГИ:
-
Річаг з литого чавуну забезпечує жорсткість під час роботи і поглинає всі види вібрацій.
-
Три швидкості стрічки регулюються на ремінному приводі.
-
Поворотні лещата забезпечують різання матеріалу під кутом 0-45°.
-
Прямий кут стрічки задається набором опорних роликів.
-
Чавунний робочий стіл, на якому стоять лещата, що кріплять матеріал і до якого прикріплена ріжуча голова, безпосередньо впливає на стійкість пристрою.
-
Електромонтаж відповідає всім вимогам CE. Машина має кінцевий вимикач, який зупиняє машину після закінчення процесу різання, аварійний вимикач захисний диск, відповідний IP 54.
-
У стандартну комплектацію пристрою входять швидко затискні лящата та обмежувач заготовки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Країна виробник | Польща |
| Додатковий сервіс | Установка, Навчання, Сервісне обслуговування |
| Тип управління | Гравітаційне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 80 кг |
| Габаритні розміри | 920 х 480 х 500 мм |
| Довжина пиляльного полотна, мм: | 1640 |
| Кількість швидкостей, шт.: | 3 |
| Потужність двигуна | S1 100%: 0,37; S6% 40%: 0,55 |
| Натяг ременя | механічний (ручний) |
| Вимкнення | автоматичний кінцевий вимикач, I O відповідно до IP 54 |
| Споживана потужність | 0.55 Вт |
| Розмір різальної стрічки | 1640 х 13 х 0,65 |
| Швидкість руху пиляльної стрічки, м/хв: | 20, 29, 50 м хв |
| Швидкість руху пиляльної стрічки, м/хв: | 20 м хв, 30 м хв, 50 м хв |
| Товщина пиляльного полотна, мм: | 0.65 |
| Кут пиляння, град. | 90 |
| Ширина пиляльного полотна, мм: | 13 |
- Ціна: 44 080 ₴






