ПРИЗНАЧЕННЯ:
Горизонтальна стрічкова пила по металу з поворотним важелем дозволяє різати в площині, яка перпендикулярна осі металу, який розрізається, під будь-яким кутом від 0 до 60 градусів. Ріжучий матеріал можна подавати вручну або за допомогою будь-якого механічного пристрою, при цьому інструмент подається самопливом за принципом потоку масла у двокамерному гідроциліндрі.
Відповідна швидкість опускання важеля досягається завдяки клапану, що регулює потік масла між камерами. Направляючі ременя забезпечені комплектом опорних роликів. Це має великий вплив на напрямок стрічки, її термін служби, прямолінійність, точність і якість пропила.
Відповідна швидкість різання (швидкість стрічки) досягається шляхом зміни положення кнопки на панелі управління. Відповідну швидкість різання слід вибирати для окремих типів і марок матеріалу. Жорсткий важіль виготовлений з профільованого чавуну. На рукаві є пульт управління.
Основа являє собою твердий корпус, зварений зі сталевих листів. Усередині окремий бак охолоджуючої рідини з електропомпою. У конструкції верхньої частини основи передбачений резервуар для зливу охолоджуючої рідини та уловлювання стружки, що утворюється при різанні матеріалу. До основи кріпиться чавунний верстак з поворотними лещатами й пультом управління на окремому кронштейні. У процесі різання основний ріжучий рух - це рух ріжучої стрічки й рух нижнього важеля. Швидкість опускання стріли (швидкість різання) регулюється гідравлічним приводом.
Швидкість подачі регулюється на панелі управління розкрійного верстата. Ми можемо вибирати між двома швидкостями ріжучої стрічки: 32,5 і 65 м/хв. У нижньому положенні важеля (після різання матеріалу) привід стрічкової пилки автоматично відключається.
ПАРАМЕТРИ РІЗУ:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Країна виробник | Польща |
| Додатковий сервіс | Установка, Навчання, Сервісне обслуговування |
| Тип управління | Гравітаційне |
| ЧПУ | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 173 кг |
| Довжина пиляльного полотна, мм: | 2110 |
| Кількість швидкостей, шт.: | 1 |
| Потужність двигуна | 400 В 50 Гц |
| Споживана потужність | 0.75 Вт |
| РОЗМІР ПАКОВКИ | 1150x560x930 мм |
| ШВИДКІСТЬ ПОЯСА | 32,5 65 м хв (50 Гц) |
| Швидкість руху пиляльної стрічки, м/хв: | 65 м хв |
| Товщина пиляльного полотна, мм: | 0.9 |
| Ширина пиляльного полотна, мм: | 20 |
- Ціна: 135 140 ₴






