ПРИЗНАЧЕННЯ:
Стрічкопильні верстати по металу служать для високопродуктивної резки металів, використовуваних в сучасному машинобудуванні: кольорових, нікелевих, титанових та інших сплавів, а також високолегованих і конструкційних сталей. Стрічкопильні верстати використовуються для нарізки в розмір труб, фасонного профілю і суцільного прокату.
Різальним інструментом стрічкопильного відрізного верстата є стрічкова пила, зварена в кільце і натягнута на шківах.
ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Верстати застосовуються на невеликих виробництвах у штучному і дрібносерійному виробництві, призначені для розпилу інструментальних і нержавіючих сталей, кольорових і легких металів, як профілів, так і суцільних заготовок.
ОТРИМУВАНІ ВИРОБИ:

СХЕМА ОБРОБКИ:

- займає мало місця завдяки пристосуванню для переміщення
- автоматичний кінцевий вимикач в стандартній комплектації
- міцна опорна конструкція з напрямними пільной стрічки на шарикопідшипниках
- циклон для уловлювання стружки і насос подачі мастила
- поворотні професійні лещата і упор для заготівлі
- швидкість опускання пільной рами плавно регулюється за допомогою гідравлічного циліндра
КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ:
![]() | ПОВОРОТНА ПІЛЬНАЯ РАМА До 60° в одну сторону і до 45° в іншу дозволяє здійснювати розпил заготовок під кутом без переміщення заготовки. Підстава рами оснащене зручним транспортиром. |
Особливості:
- Стрічкова пила по металу з редуктором для регулювання швидкості стрічки (3 рівня)
- Компактна машина завдяки поворотною різальною руці
- Автоматичний кінцевий останов
- Масивний чавунний верстат з направляючою стрічкової пилки на шарикопідшипниках
- Оснащений сепаратором металевої стружки, насосом рідини, що охолоджує, і баком (25 Вт; 10 л)
- Швидкість опускання плавно регулюється за допомогою гідравлічного циліндра
- Поворотні професійні лещата і упор для заготівлі
Комплект постачання: біметалева пильна стрічка (2360 x 20 x 0,9 мм), привід, упор заготовки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Країна виробник | Австрія |
| Додатковий сервіс | Установка, Навчання, Сервісне обслуговування |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 201 кг |
| вага нетто | 181 кг |
| Габарити паковання (ШхДхВ) | 575х1,260х1,145 мм |
| Гарантія | 24 міс |
| Довжина пиляльного полотна, мм: | 2360 |
| Кількість швидкостей, шт.: | 3 |
| Потужність двигуна | 1100 Вт |
| Пиляльна стрічка | 2360 х 20 х 0,9 мм |
| Споживана потужність | 1.1 Вт |
| Продуктивність різання приблизно Ø -45° | 150 мм |
| Продуктивність різання приблизно Ø 45° | 140 мм |
| Продуктивність різання приблизно Ø 90° | 205 мм |
| Різальна здатність LxH -45° | 100 х 200 мм |
| Різальна здатність LxH 45° | 140 х 90 мм |
| Різальна здатність LxH 90° | 215 х 205 мм |
| Швидкість руху пиляльної стрічки, м/хв: | 40 м хв, 55 м хв, 70 м хв |
| Швидкість полотна пили | 39 55 67 м хв |
| Товщина пиляльного полотна, мм: | 0.9 |
| Рівень звукового тиску | 72,8 дБ |
| Рівень звукової потужності | 82,8 дБ |
| Установний розмір | 1250 х 985 х 910 мм |
| Ширина пиляльного полотна, мм: | 20 |
- Ціна: 116 500 ₴



